Дванадесетгодишно момче от Казахстан е в кома, с опасност за живота, след като е паднало от индивидуално електрическо превозно средство край село Кошарица, община Несебър, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Бургас, цитирани от БТА.
Инцидентът е станал около 22:00 ч. снощи близо до вилната зона край селото.
По първоначални данни детето е изгубило контрол над електрическото превозно средство и е паднало на велосипедната алея. Мястото на инцидента е прав, осветен участък със суха настилка, а причините за катастрофата се изясняват.
Пострадалото дете е с тежка черепно-мозъчна травма. Настанено е в отделение "Реанимация" на Университетската многопрофилна болница за активно лечение в Бургас.
По случая е образувано досъдебно производство.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни