Окръжната прокуратура във Враца привлече към наказателна отговорност двама души за опит за отвличане, станал на 20 юли.
В лятната вечер четирима маскирани са излъгали 49-годишен врачанин на улица "Димитраки Хаджитошев", че са служители на МВР и са му нанесли електрошоков удар в гърдите.
Единствено намесата на свидетел на нападението е осуетила отвличането на 49-годишния мъж.
Чак днес от МВР и прокуратурата съобщиха, че са задържани двама от извършителите на опита за отвличане - те са на 30 и 27 години.
От пресцентъра на МВР обявиха още, че "продължават активните действия по установяване самоличността на други лица, причастни към извършването на престъплението".
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Три тела открити в общежитие в Угърчин
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
СВО идет по плану: ВСУ спря тока в Севастопол