Кривошапка си призна за допинг

OFFNews 19 April 2017 в 14:49 3562 1
Кривошапка си призна за допинг

Руската атлетка Антонина Кривошапка призна, че е употребявала допинг.

Тя беше дисквалифицирана за две години, а заради положителната й проба бяха отнети сребърните медали на женската щафета 4х400 метра от олимпийските игри в Лондон 2012.

Наказанието на Кривошапка тече от 7 септември 2016 година и ще изтече на 6 септември 2018 година.

Покрай Кривошапка признания за употреба на допинг направиха още гюлехвъргачката Евгения Колодко, чукохвъргачката Анна Булгакова, хвърлячката на диск Вера Ганеева и състезателят на овчарски скок Дмитрий Стародубцев.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    48260

    1

    Denis Rizanov

    19.04 2017 в 15:58

    Абе Путин и Медведев не са ли признали и те? Те, да не мислите, че са чисти?! И те са вземали допинг. Да!
     
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява