Едно от най-култовите столични заведения - "Брилянтин" - затвори врати. Клубът беше открит през 2004 година и беше място, на което се провеждаха не малко ретро партита.
За последен път "Брилянтин" отвори врати на 2-ри и 3-ти юни с прощално парти, с което да приключи поредицата от 13 години работа на клуба.
Ежегодно собствениците на бара организираха две събития - "Love beats" и "Retro beats", в които взимаха участие множество чуждестранни диджеи и изпълнителни.
Известен с тематичните си вечери, атмосфера и обзавеждане, "Брилянтин" бе отличен като най-добрата верига нощни заведения за 2010 година - София, Пловдив, Банско и Слънчев бряг и Варна.
Заведението затваря по решение на собствениците, коментираха от клуба.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец