Всички листи за 28 МИР Търговище

OFFNews Последна промяна на 23 февруари 2017 в 09:18 2173 0

1. ПП Дром
1.Радослава Красимирова Николова
2.Теодор Тодоров Ангелов

2. ПП Движение за радикална промяна „Българска пролет“
1.Йордан Николов Крачунов
2.Ангел Георгиев Ангелов
3.Йонко Георгиев Йонков
4.Величко Антонов Бонев

3. Движение „Напред България“
1.Емил Стайков Димитров

4. Нова Република
1.Христо Колев Христов
2.Цветомир Димитров Петров
3.Христомир Смиленов Христов
4.Елена Димитрова Дамянова
5.Красимир Йовчев Колев
6.Минчо Радков Минчев


5. Коалиция на недоволните
1.Йордан Николов Пеянски
2.Георги Георгиев Фурнаджиев
3.Елена Атанасова Димитрова
4.Даниел Кирилов Митев

6. „Воля“ (Веселин Марешки)
1.Каприел Харутюнов Папазян
2.Светлозар Иванов Чорбаджиев
3.Валентина Кирова Михова
4.Диляна Тошкова Тонкова

7. БДЦ (Български демократичен център)
1.Драгомир Димитров Димитров


8. Коалиция „АВБ-Движение 21“
1.Йорданка Стефанова Георгиева
2.Албена Георгиева Рашева
3.Светлозар Стоянов Златев
4.Светослав Савчев Иванов
5.Неделчо Николов Неделчев
6.Венцислав Маринов Илиев
7.Йордан Иванов Костов
8.Стоян Петров Попвеличков

9. ДПС
1.Мустафа Сали Карадайъ
2.Имрен Исметова Мехмедова
3.Танер Мехмед Али
4.Емине Феимова Якубова
5.Танер Исмаилов Ахмедов
6.Гюнер Юмеров Ашимов
7.Мариян Венциславов Бодев
8.Тахир Джемалов Тахиров

10. БСП
1.Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
2.Светослав Иванов Стефанов
3.Николай Цонев Черкезов
4.Илия Светлозаров Илиев
5.Дарина Димитрова Георгиева
6.Бахни Пенев Бахнев
7.Денница Колева Тошева
8.Добрин Светославов Добрев

11. ГЕРБ
1.Теменужка Петрова Петкова
2.Митко Стайков Стайков
3.Венка Константинова Стоянова
4.Стефан Неделчев Иванов
5.Светлин Иванов Бонев
6.Борислав Петров Борисов
7.Елка Иванова Станчева
8.Никола Тошков Джамбазов

12. Партия на зелените
1.Христо Николов Дунчев
2.Петър Валериев Китев
3.Симон Теодоринов Симеонов
4.Иван Тодоров Бонински

13. ДОСТ
1.Орхан Ахмедов Исмаилов
2.Шенол Мехмедеминов Мехмедов
3.Севинч Саидова Хасанова
4.Халил Хасанов Халилов
5.Марям Алиосман Мутиш
6.Алкан Ахмед Хабил


14. ПП Възраждане
1.Рали Христов Ралев
2.Георги Ангелов Георгиев

15. Презареди БГ (това поле ще остане празно, тъй като Николай Бареков се отказа от вота)


16. „Да, България“
1.Анатоли Петров Казаков
2.Димитър Антонов Кулдамуков
3.Михаил Руменов Михов
4.Мариян Руменов Христов

17. Обединени патриоти
1.Георги Петров Дракалиев
2.Христо Иванов Радев
3.Сашо Георгиев Йорданов
4.Антоанета Георгиева Стоянова


18. КОЙ - Българска левица и Зелена партия
1.Александър Панайотов Каракачанов
2.Лидия Иванова Караиванова-Димитрова
3.Тодор Николаев Цонев
4.Георги Любомиров Иванов

19. Национална републиканска партия
1.Александър Славчев Захариев
2.Тенчо Койчев Димов
3.Юлиян Иванов Николов


20. Българско национално обединение
1.Красимира Илиева Атанасова
2.Асен Огнянов Асенов

21. Реформаторски блок и Глас народен
1.Георги Александров Ковачев
2.Мариян Петков Георгиев
3.Михаил Костов Парталозов
4.Теодора Георгиева Стоянова
5.Валери Димитров Димитров

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !