
ЦИК извади от списъка на избраните депутати шест души от ДПС и двама от коалиция ГЕРБ-СДС - след подадени от тях заявления да бъдат изключени от листата с кандидати за депутати.
На заседание тази вечер, което се излъчва онлайн, ЦИК реши от списъка на избраните за депутати да бъдат заличени Хасан Азис, Искра Михайлова, Ресми Мехмед Мурад, Десислава Димитрова Тодорова, Каролина Симеонов Кьолер, Николай Тонев Колев от листата на ДПС съответно от Кърджалийски, Пазарджишки, Врачански и Старозагорски избирателни райони.
ЦИК реши да извади от списъка на избраните депутати и Павлин Красимиров Ганчев от коалиция ГЕРБ - СДС от Габровски избирателен район и Бойко Методиев Борисов от 25-ти софийски избирателен район и Пловдивски избирателен район.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Мяра: Почти два пъти повече българи подкрепят ЕС и НАТО, отколкото Русия
Православно ли е плагиатството? Първият български православен филм тръгва с чужда музика
Мяра: Почти два пъти повече българи подкрепят ЕС и НАТО, отколкото Русия
Тръмп: Нито Украйна в НАТО, нито ще си върнат всички територии