Атрактивният треньор Велислав Вуцов остана много разочарован от снощната скандална загуба на българския национален отбор по футбол.
"Трикольорите" допуснаха шокиращо поражение при домакинството си на Косово с 2:3 в среща от Група А на квалификациите за Евро 2020.
"Развълнуван съм много, не успях да заспя до 04:30 часа сутринта. Хората, които са в българския футбол, не може да не им е мъчно за случилото се.
В тези моменти много журналисти и хора, които са извън футбола, задават въпроса защо сме паднали от Косово. Ние мача не го загубихме вчера, не го загубихме преди два-три дни в Чехия, а ние го губим мача в последните 13-14 години, ние стремглаво вървим назад.
Ние не работим. И като дойде националният отбор, искаме с магическа пръчка нещо да се случи и да побеждаваме", каза Вуцов в предаването "На Кафе" по "Нова".
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ВСУ: Нямаме си полигони, затова новите балистични ракети ще ги тестваме в Русия
МЗ видя в гладната стачка на проф. Шиварова заплаха за трансплантациите
Собственикът на фирмата с мантинелите на ''Тракия'': Тествани са само при два удара - с коли по 900 и 1500 кг
БАБХ изтегли от пазара 6 т фалшиво масло