ЦСКА-София с леко 3:1 срещу Черно море

OFFNews 08 април 2017 в 21:50 2642 1

ЦСКА-София надигра с лекота 3:1 Черно море на "Армията". Малцина зрители видяха първи мач от горната плейофна шестица.

Фернандо Каранга вкара в 45-ата минута, а при следващата атака Кирил Десподов удвои. Така свърши първата част.

Иван Коконов намали малко преди края. В 87-ата минута Каранга обаче вкара трети гол. Попадението му бе помрачено, тъй като бразилецът по всяка вероятност е счупил крак, след като се сблъска с Емил Михайлов.

"Червените" определено бяха по-добри, но направиха куп пропуски. Мачът ще бъде запомнен и  с два червени картона след почивката. Траян Траянов беше изгонен, след като блъсна с две ръце Педро от ЦСКА-София. После и домакините останаха с 10 души. Чорбаджийски получи втори жълт картон.

Така треньорът Георги Иванов - Гонзо записа трета поредна загуба от този съперник този шампионат. Той изненада с доста резерви в титулярния състав, като явно имаше някакъв тактически замисъл, който не успя.

Само преди няколко дни Черно море падна и от другия тим на Гриша Ганчев - Литекс, но за Купата на България.