Ръководството на ЦСКА обяви официално за раздялата със старши треньора Стамен Белчев.
Специалистът бе уволнен снощи след равенството с Арда, което отбеляза шестия пореден мач без победа за "червените" в шампионата.
"Армейци, информираме Ви, че Стамен Белчев вече не е старши треньор на ЦСКА. Наставникът и неговия помощник Владислав Януш се разделиха с клуба по взаимно съгласие.
Благодарим на Стамен Белчев за труда, професионализма и всеотдайността, които прояви във всяка минута по време на престоя си на "Армията", както и за огромната радост която ни донесе, класирайки тима за груповата фаза на Лига Европа.
Пожелаваме му здраве, щастие, късмет и много професионални успехи занапред!
На добър час!", се казва в съобщението на клубния сайт.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен