Арда и ЦСКА не излъчиха победител

OFFNews 25 октомври 2020 в 19:59 1784 0

Отборите на Арда и ЦСКА не излъчиха победител в двубой от 10-ия кръг на Първа лига в Кърджали, който завърши 1:1.

Така ЦСКА не успя да постигне успех вече в шести мач поред и изостана от лидера Локомотив Пловдив с цели 7 точки. "Червените" заемат пето място с 15 точки, докато Арда е седми с 14.

Домакините първи стигнаха до попадение в 73-а минута с гол на Светослав Ковачев, който майсторски завърши с удар от въздуха центриране на Емил Мартинов от ляво.

ЦСКА изравни в 84-а минута след многоходова атака Юга изведе Синклер, който финтира защитник на домакините и с шут по тревата матира Караджов - 1:1.

Минута по-късно Синклер можеше да направи пълен обрат след удар с глава, но топката срещна напречната греда за втори път в мача. В добавеното време отново Синклер бе близо до попадение, но Караджов спаси.