Емоциите в Ботев Пловдив стават все по-големи преди финала за Купата срещу градския съперник Локомотив на 15 май. По-рано днес стана ясно, че любимецът на "жълто-черната" публика Тодор Неделев е подписал нов договор с клуба.
Безспорно всички футболисти са готови да играят на повече от 100% от възможностите си в този исторически мач. Сега обаче "канарчетата" имат и още един стимул - огромна премия.
На футболистите на Николай Киров им е обещана солидна награда от собственика на клуба Георги Самуилов, съобщава plovdivnews. Сумата е 6-цифрена и е по-голяма от тази, която играчите на Ботев прибраха при триумфа с Купата през 2017 г след победата над Лудогорец във финала.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен