Още една тъжна вест за футбола ни. Бившият футболист на Локомотив Пловдив и ЦСКА Стефан Лулчев е сложил край на живота си, съобщи "Марица".

Стефан Лулчев (на последния ред, вторият отляво надясно) с екипа на ЦСКА
Великолепният защитник е бронзов медалист с родния си черно-бял тим, шампион и носител на купата с "червените". Той се е обесил в дома си тази сутрин. Причините за нелепата кончина на 46-годишният мъж, който се занимава с бизнес след края на кариерата си, не са известни.

С ветераните на любимото Локо (горния ред, третият отдясно наляво)
Всички помнят Лулата, както го наричат, като изключително тихо, скромно и съвестно момче. Никога не влизаше в конфликти, не създаваше неприятности и на терена.
Феновете и на двата клуба го обичаха много. Стефчо играеше отлично с глава и бележеше често във важни мачове.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес