
Отборът на Барселона постигна трудна победа на "Камп Ноу", след като надви с 2:1 опашкаря Леганес в мач от 23-ия кръг на Ла Лига. Несигурната игра на каталунците подсказа, че раната след загубата от ПСЖ в Шампионската лига с 0:4 миналата седмица още е отворена.
Футболистите на Луис Енрике започнаха срещата обещаващо с гол на Меси още в 4-ата минута след великолепно подаване на Луис Суарез.

Въпреки ранния гол, гостите изпуснаха немалко положения пред вратата на Барселона, които накараха Тер Щеген да се намесва решаващо.
в 71-ата минута настъпи тишина на "Камп Ноу". Сериозна грешка на Сержи Роберто позволи на Дарвин Мачис да отбележи изравнително попадение във вратата на каталунците.

До края на мача футболистите на Барселона бяха безсилни пред защитата на Леганес. За щастие на каталунските фенове и футболисти Неймар проби в наказателното поле и бе повален от защитника Мартин Мантовани. Съдията посочи бялата точка и Лео Меси бе безпощаден.

Измъчената победа, вялата игра и слабата защита показаха, че е време за промяна. Меси иска Гуардиола обратно, Енрике предлага за свой заместник асистента си Хуан Карлос Унсуе.
По всяка вероятност всичко ще се реши в края на сезона, но е ясно, че каталунците се нуждаят от ново вдъхновение.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Доживотна присъда за рецидивиста, убил жената от избирателна комисия в София
Представила се за 15-годишна поискала среща с пребития в Пловдив мъж. Било саморазправа с педофил
Спряга ли Тръмп Джей Ди Ванс за свой наследник?
Представила се за 15-годишна поискала среща с пребития в Пловдив мъж. Било саморазправа с педофил