Псувни и освирквания между румънските фенове и Моци (видео)

OFFNews 02 септември 2017 в 17:15 2782 0

Защитникът на Лудогорец Козмин Моци не се сдържа и изпусна нервите си след трудната домакинска победа на Румъния с 1:0 над Армения в световна квалификация от група "Е".

След последния съдийски сигнал бранителят, който остана резерва през всичките 90 минути, се отправи застрашително към група фенове, дръзнали да псуват и освиркват собствените си футболисти.

Нервите на Моци не издържаха и той поиска обяснение от привържениците. Бързата намеса на негови съотборници обаче предотвратиха по-сериозни инциденти.

Иначе победата на Румъния дойде изключително трудно. Единственият гол в мача падна в 92-ата минута, когато точен бе Максим. Любопитно е, че след попадението голмайсторът също напсува публиката.

"Максим и Моци трябва да се извинят. Това е недопустимо. Ясно е, че националният отбор изживява тежки моменти, но не бива да се стига до тук", каза бившият национал на страната Флорин Прунея.