Левски завърши 1:1 с Партизан Белград

OFFNews 08 февруари 2017 в 18:19 3939 1

Левски завърши 1:1 с Партизан в последната си контрола преди старта на първенството. Мачът беше игран в Лимасол, Кипър. За гостите не игра Валери Божинов, който дори не е повикан на лагера в островната държава. Той пее хитове в Белград.

Роман Прохазка бе точен в 57-ата минута, а Джордже Йованович (69) са разписа за "черно-белите". Тимът на Елин Топузаков изигра най-доброто си полувреме след почивката, но веднъж гредата и още два пропуска му попречиха да запише престижна и напълно заслужена победа.

ЛЕВСКИ: Боян Йоргачевич, Давид Яблонски, Димитър Пиргов, Веселин Минев, Георги Костадинов, Антон Огнянов, Роман Прохазка, Мехди Бурабия, Франсис Нар, Бабатунде Адениджи, Антонио Аниете

Резерви: Кръстев, Шейтанов, А.Александров, Сандберг, С.Александров, Де Ноойер, Краев, Юруков, Сукуна, Сейди

ПАРТИЗАН: 85.Неманя Стеванович, 14. Мирослав Богосавац, 13. Ел Мунир, 6. Лазар Чиркович, 5. Страхиня Бошняк, 21. Марко Йевтович, 8. Небойша Косович, 7. Неманя Михайлович, 99. Джордже Йованович, 11. Петар Джуричкович, 3. Тамба