Красиви и куриозни голове белязаха победата на ЦСКА над Черно море (видео)

OFFNews 15 септември 2018 в 22:44 1621 0

ЦСКА победи Черно море с 3:1 в двубой от 8-ия кръг на Първа лига и успя да свали Левски от първото място. "Червените"  оглавиха класирането заради по-добрата си голова разлика, но още утре "сините" може да се върнат на върха, тъй като играят с Локомотив в Пловдив.

Срещата на "Българска армия" предложи много интересни моменти и атаки към двете врати, а особено през първото полувреме зрителите видяха доста равностойна битка.

Едвин Джеси даде предимство за ЦСКА още в 15-ата секунда на мача, но Витаутас Черниаускас си вкара куриозен автогол в 14-ата минута и Черно море изравни. "Армейците" обаче стигнаха до победата с попадения на Кирил Десподов (39) и Рубен Пинто (58).

След този успех ЦСКА събра 19 точки, колкото има и Левски, Лудогорец е трети със 17, а Черно море е на пета позиция с 12 пункта.