Досегашният изпълнителен директор на Левски – Красимир Иванов заяви, че днес е приключил отношенията си с клуба. Той пожела успех на новия екип и титла на "сините".
Неговата позиция заема доскорошният шеф в Българския футболен съюз Павел Колев, а на 6 март на Общото събрание на Левски се очаква официално да бъдат обявени и новите собственици.
"Днес официално бе последния ми ден като изпълнителен директор на Левски. Пожелавам на новия екип да бъде много по-успешен и да донесе титли на клуба.
За тези, които искат да помагат, купете си членска карта, както направих аз днес. Само Левски!", написа Краси Иванов в официалния си профил в социалната мрежа Фейсбук.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец