Ексклузивно Със сълзи: Свалиха Росен Желязков от председателското място в предпоследния ден на 49-ото НС

Буфон: Реал спечели напълно заслужено

OFFNews 04 юни 2017 в 15:20 2968 0

Легендарният вратар на Ювентус Джанлуиджи Буфон сподели огромното си разочарование след болезнения разгром с 1:4 от Реал (Мадрид) на финала в Шампионската лига снощи. Стражът бе категоричен, че испанците са победили напълно заслужено.

"Това е голямо разочарование. Мислехме, че сме направили всичко, за да спечелим. Още повече, че първото полувреме беше изиграно отлично от нашия отбор. Поставихме Реал в много трудна ситуация.

В момента съм много разстроен и тъжен. През второто полувреме класата на съперника и опитът им да печелят такива мачове беше налице и си каза думата.

Реал спечели напълно заслужено. Разбира се, има съжаление за няколко момента в мача, които смятаме, че обърнаха развоя му против нас. Може би в някои от тези мигове не бяхме достатъчно бързи и това ни изигра лоша шега", каза легендарният вратар.

За Джиджи Буфон това беше може би последният шанс да вдигне трофея в Шампионската лига, който не е печелил никога в кариерата си.