Ръководството на Левски очаква отговор в понеделник от защитника Нуно Рейш и халфа Стайн Спиерингс дали ще намалят заплатите си, пише "Тема Спорт".
Те останаха единствени, които не са подписали анекси към договорите си за намаляване на месечното възнаграждение с 50%, докато трае извънредното положение у нас.
Останалите футболисти вече го направиха, като последно това стори нападателят Дени Алар. Очакванията са, че Рейш и Спиерингс ще последват примера на съотборниците си и ще покажат солидарност към клуба.
Поне такива били настроенията на шефовете при разговорите с агентите им.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец