Арда победи ЦСКА 1948 в София

OFFNews 24 август 2020 в 23:55 2495 0

Отборът на Арда постигна първа победа за сезона, след като надигра и победи с 2:0 новака в елита ЦСКА 1948 на стадион "Васил Левски" в столицата в мач от третия на кръг.

Загубата беше първа за водения от Красимир Балъков тим, който до този момент беше записал две равенства. С успеха Арда събра 5 точки и върви на петата позиция, докато ЦСКА 1948 е 11-и с 2.

Арда поведе в резултата още в 14-та минута, когато Иван Коконов подаде за Спас Делев зад защитата на домакините и той преодоля страа Даниел Наумов за 1:0.

Арда поведе с 2:0 в 59-та минута с брилянтен гол. Наумов отрази удар на Матеус Леони и топката влезе балонно в наказателното поле, където Коконов я посрещна със задна ножица и я прати право в мрежата на новака.

Ветеранът Мартин Камбуров удари греда за домакините от ЦСКА 1948 , които не успяха да направят много повече пред вратата на гостите.

В друг мач от кръга Монтана победи Етър с 1:0.