65-годишна жена почина от сърдечни проблеми в Кюстендил. Състоянието ú се влошило след земетресенията рано сутринта на 22 май, съобщи кметът на града Петър Паунов пред TV7.
Жената се влошила час след най-силното земетресение - към 4 часа сутринта. Извикали линейка. Когато екипът на Спешна помощ отишъл в ромския квартал, където живеела жената, само констатирал смъртта на Лидия.
Над 95 пострадали по време или непосредствено след земетресенията потърсиха лекарска помощ София и област Перник. В спешната болница "Пирогов" в София до 8 часа сутринта бяха дошли 65 души. Четирима от тях са настанени за стационарно лечение.
17 от отишлите в "Пирогов" са потърсили помощ на хирург, а други 12 са се обърнали към неврохирург.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец