24-годишен моторист е загинал в неделя сутрин в пловдивския град Съединение.
Информацията бе съобщена от „Пътна полиция”.
Инцидентът е станал рано тази сутрин. Младежът е загубил контрол над мотора и се е забил челно в метален контейнер за събиране на стъкло.
Пристигналите на мястото лекарски екипи са констатирали, че 24-годишният мъж е загинал на място след удара.
Полицейската проверка е установила, че водачът е нямал нужната категория, за да управлява мотоциклет. Засега няма информация за алкохол в кръвта на загиналия.
Още един нелеп инцидент се случи тази сутрин в Пловдивско на разклона за „Кукленско шосе”. Автомобил, управляван от 24-годишна жена, се е сблъскал челно с лека кола в насрещното движение.
От сблъсъка е пострадал един от пътниците, който се е возел в автомобила на жената. Той е настанен в болница без опасност за живота.
Пристигналите на мястото полицаи са установили наличието на 2,4 промила алкохол в кръвта на водачката, причинила катастрофата.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Всеки уикенд през август бул. Цар Освободител в София ще бъде пешеходен
Всеки уикенд през август бул. Цар Освободител в София ще бъде пешеходен
Вместо да намалява администрацията: МС добави четвърти зам.-министър в транспортното министерство
Правителството маха Цветелина Бориславова като почетен консул на Исландия