Заради нова авария са спрени парното и топлата вода на част от центъра на София, съобщиха от "Топлофикация-София.
Прекъснато топлоснабдяването на живеещите в карето между бул. „Кн. Мария Луиза”, ул. „Козлодуй”, бул. „Ген. Д. Николаев”, бул. „Евлоги и Христо Георгиеви”, бул. „Ген. Скобелев” и ул. „Опълченска”.
Причината за аварията е повреден магистрален топлопровод, уточниха от "Топлофикация". От дружество увериха, че работят по отстраняването на възникналата авария.
Това е втора авария на "Топлофикация" в центъра на града в рамките на една седмица. На 5 март заради повреда на главния топлопровод на изхода на ТЕЦ „София" без парно за едно денонощие остана почти целият център.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец