74-годишна жена си поиска 15 800 лева от полицията в русенския град Две могили, защото ги била дала на МВР за залавяне на телефонни измамници.
На 25 септември тя се обадила в районното управление, за да си върне хилядарките, които дала. При разследването на случая станало ясно, че на 5-и и 9-и септември пенсионерката е била измамена от неизвестни лица, които са се представили за полицаи и поискали сумата, за да заловят ало измамници.
Тарикатите дали подробни указания на жената къде да отиде и какво да направи. Накарали я да занесе пари в брой и златни накити в Румъния, а лековерната баба изобщо не разбрала, че я мамят.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец