Слаломът за Световната купа при мъжете в японския зимен център Ниигата Юдзава-Наеба беше отменен заради лошо време. В него участие трябваше да вземе нашия алпиец №1 и специалист в техничната дисциплина Алберт Попов.
Първоначално стартът беше преместен с четири часа, като причината беше силният снеговалеж, придружен с вятър и нарушена видимост.
Времето не се промени съществено и в крайна сметка се стигна до най-лошия вариант - отмяна на старта.
В събота се проведе гигантския слалом, спечелен от хърватина Филип Зубчич. Попов завърши 42-и в първия манш с 1:21.20 минута и не успя да се класира за втория.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец