Най-добрият ни алпиец Алберт Попов ще вземе участие в първия слалом за новия сезон в Световната купа по ски-алпийски дисциплини.
Днес от 12,15 часа българско време започва първият манш на слалома в Леви (Финландия), а Попов е със стартов №21, информира Спортал. Той ще се пусне по трасето непосредствено след французина Жан-Баптист-Гранж. Вторият ни представител Камен Златков е със стартов номер 45.
Вторият манш започва в 15,15 часа наше време, като за него се класират първите 30 в подреждането след първия манш.
Тази година битката в слалома и за Световната купа се очертава да бъде доста интересна в отсъствието на сложилия край на кариерата си австрийски хегемон в алпийските ски Марсел Хиршер.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец