Най-добрият ни алпиец Алберт Попов не успя да се класира за втория манш на гигантския слалом от календара на Световната купа в Гармиш-Партенкирхен.
Българинът зае едва 52-о място в първия манш, като финишира на 2,89 секунди след водача Лоик Мейлар от Швейцария, завършил за 1:02.17 минути.
Стартът се проведе при съкратено трасе заради паднал дъжд през нощта, което доведе до малки разлики между състезателите, като първите петима се побират в 0,22 секунди.
Втори е Хенрик Кристоферсен от Норвегия на 0,08 секунди след водача Мейлар, а трети е Лейф Кристиан от Норвегия на 0,13.
Вторият манш стартира в 14:30 часа българско време.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец