
Американската тенисистка Серина Уилямс отново се оплака от полова дискриминация. Серина предизвика сериозен скандал във финала на Откритото първенство на САЩ, като влезе в спор със съдията на стола Карлос Рамос.
Той й направи забележка, че получава съвети от треньора си Патрик Муратоглу, което тя оспори, след това американката счупи ракетата си, а разговорът й със съдията продължи, който я наказа с присъждане на гейм за съперничката й Наоми Осака, която впоследствие спечели и титлата.
Серина нарече съдията крадец, а по-късно получи и глоба от 17 000 долара.
"Съдията каза, че треньорът ми е подсказвал с жестове. Това не е вярно, защото нямаме такава комуникация или сигнали. Огорчава ме това, че на жените не е позволено и половината от това, което могат мъжете.
Аз за нищо не съжалявам. Човек трябва да отстоява това, в което вярва", каза Серина. Междувременно от ръководството на първия за годината турнир от Големия шлем - Откритото първенство на Австралия, още отсега обявиха, че Рамос няма да ръководи мачове на Серина.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15571
3
18.09 2018 в 10:19
17698
2
18.09 2018 в 00:49
18005
1
17.09 2018 в 20:29
Мисия 'Лека работа за прокурорския син'
Мисия 'Лека работа за прокурорския син'
Сибир е вече в обсега на украинските удари, обяви Зеленски
Сибир е вече в обсега на украинските удари, обяви Зеленски
Когато децата станат съдии и палачи
Откриха клип с побой над непалци при разследването за убийството на Георги Кузев
Нападнаха с камъни и брадви линейка след видео в ТикТок за 'черна линейка, която краде деца'