Най-добрият български тенисист Григор Димитров може да срещне 11-кратния шампион Рафаел Надал в Монте Карло още в третия кръг. Това отреди жребият на Димитров. който ще открие сезона на клей с италианеца Матео Беретини в първия кръг на „Мастърс“ турнира, който започва на 14 април.
Двамата ще играят за първи път един срещу друг на ниво АТР, а ако спечели, Григор ще срещне победителя от двойката Денис Шаповалов - Ян-Ленард Щруф във втория кръг.
Рафаел Надал почива по право в първия кръг като втори поставен в основната схема, а в в първата си среща от надпреварата "Кралят на клея" ще има за съперник срещу своя сънародник Роберто Баутиста Агут или австралиеца Джон Милман.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел