Световният №3 в тениса за отминалата година Григор Димитров завърши сезона с престижна титла от заключителния турнир на ATP в Лондон и се отдаде на заслужена почивка.
Българският тенисист се радва на слънчевите лъчи на Бахамите, където съчетава успешно тренировките и забавленията.
Димитров е на райското място по покана на милиардера сър Ричърд Брансън за участие в традиционния му благотворителен турнир за професионалисти и аматьори с дебели банкови сметки.
Най-добрият ни тенисист публикува в профила си в Instagram кратко видео, на което се вижда как скача върху розово надуваемо фламинго. Димитров пусна и снимка с джет от същата ваканция, на която определено се забавлява с пълна сила.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец