Британската тенис легенда Анди Мъри обяви края на кариерата си. Елитът на тениса си взе символично сбогом с бившия номер 1 в света, като сред играчите, написали послания до шотландеца в социалните мрежи беше и първата ни ракета Григор Димитров.
Френското издание "Екип" определи написаното от Григор като "най-приятелското".
"Тенисът ще приключи за всички ни, но приятелствата остават завинаги. Това, което направи за спорта ще остане завинаги. Надявам се на силен и здрав финал за теб, приятелю", написа Григор в Туитър.
Следете новините ни в :Tennis will come to an end for us all but the friendships will last a lifetime. What you’ve done for the sport will live on forever. I’m hoping for a strong and healthy finish for you, my friend! @andy_murray pic.twitter.com/Bcs0cdllJp
— Grigor Dimitrov (@GrigorDimitrov) January 11, 2019

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец