България е първият домакин в турнирите за Европейската лига при жените, съобщи мениджърът на националния отбор Димо Тонев.
През тази година надпреварата ще се проведе по модела на Световната лига при мъжете на турнирен принцип, като промяната е направена заради олимпийските игри в Лондон.
Националките са в група „В" заедно с Франция, Турция и Швейцария. След изготвяне на програмата последователността на домакинствата в състезанието е България - Турция - Швейцария - Франция.
Първият турнир, който е у нас, ще бъде от 8 до 10 юни, останалите са всяка следваща седмица, съответно 15-17 юни, 22-24 юни и 29-1 юли. Финалите на Европейската лига са от 5 до 7 юли в Карлови Вари, Чехия.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец