Вашингтон с 14-ата загуба за сезона в НБА

Васил Георгиев 23 януари 2012 в 12:57 1129 0

Лос Анджелис Клипърс
Тимът на Вашингтон продължава черната си серия в редовния сезон в Националната баскетболна асоциация. "Столичани" регистрираха 14-ата си загуба, след като в 16-ия си мач от кампанията отстъпиха у дома на Бостън със 100:94 точки. За Бостън това бе шеста победа за сезона. Гостите спечелиха мача най-вече благодарение на силна втора четвъртина, която успяха да спечелят с 10 точки разлика. За Бостън Пол Пиърс приключи сблъсъка с 34 точки и 10 асистенции, като добави в актива си и 8 борби. Кевин Гарнет добави 17 точки. Силно включване от пейката направиха Микаел Пиетрус с 14 точки и Брандън Бас с 13 точки. Една от звездите на Бостън, Рей Алън получи контузия след като прекара едва 11 минути на площадката. Предстои играчът да премине медицински изследвания, след които ще има повемче яснота доколко сериозна е травмата му. За Вашингтон Джон Лоу реализира 27 точки и направи 10 борби. Ник Янг наниза 19 точки, а Джавал МакГий - 13 точки. НБА, резултати, редовен сезон Вашингтон - Бостън 94:100 точки Лос Анджелис Клипърс - Торонто 103:91 т. Ню Джърси - Шарлот 97:87 т. Маями - Милуоки 82:91 т. Лос Анджелис Лейкърс - Индиана 96:98 т.