Няколко месеца след трагедията, която разтърси цяла България, в социалните мрежи се появи първата снимка на Цветелина Стоянова.
Автор на снимката е най-добрата й приятелка Цветелина Найденова, информира bTV. Цвети все още се възстановява след падането от шестия етаж на 14 юни.
На снимката 22-годишната гимнастичка е прикрила очите си, но по всичко личи, че лечението й върви в правилната посока.
На 17 ноември в зала „Арена Армеец“ ще се състои бенефисът на златните момичета от ансамбъла.
Председателят на Българската федерация по художествена гимнастика Илиана Раева заяви, че Стоянова иска да присъства на събитието, но първо ще трябва да получи разрешение от лекарите, грижещи се за нейното здравословно състояние.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец