Ексклузивно Най-близкият съратник на Стивън Хокинг проф. Томас Хертог в студиото на OFFNews (видео)

Младежите на Лудогорец взеха точка от Арсенал

OFFNews 01 ноември 2016 в 18:40 2511 0

Младежкият отбор на Лудогорец завърши 1:1 с Арсенал в Шампионската лига.

Двубоят се изигра на стадион "Георги Аспарухов", а в герой за "орлетата" се превърна защитникът Преслав Петров, който отбеляза за 1:1 в 73-ата минута. Гостите от Лондон доминираха в мача, като успяха да открият в 33-ата минута чрез Райс Нелсън.

Арсенал пропиля много възможности да стигне до втори гол, докато домакините не успяха да отправят нито един удар към вратата.

През второто полувреме Лудогорец заигра по-добре и стигна до гол. Натискът на англичаните не даде резултат и така тимът от Разград спечели първата си точка в надпреварата.

Във временното класиране разградчани вървят последни, след като записаха загуби с 0:1 като гост на Базел, 1:8 от Пари Сен Жермен у дома и 0:3 от Арсенал като гост.

Най-близкият съратник на Стивън Хокинг проф. Томас Хертог е в подкаста на OFFNews