Камерунски съотборници почти се сбиха на терена (видео)

OFFNews 19 юни 2014 в 16:22 4460 2

На грозна сцена станаха свидетели зрителите на двубоя от група "А" от Световното първенство между Камерун и Хърватия, завършил 0:4 за хърватите.

В 90-ата минута на мача с Хърватия, загубен от африканците с 0:4, явно вече обезверените камерунци Беноа Асу-Екото и Бенджамин Муканджо изпуснаха нервите си, размениха си остри реплики, а Екото дори тръгна да удря съотборника си с глава.

Неприятната схватка бе прекъсната от влезлия като резерва Пиер Уебо. Опитният футболист разтърва съотборниците си, които заплашително бяха тръгнали един към друг.

Страстите продължиха и след последния съдийски сигнал, когато конфликтът бе подновен и в тунела на стадион "Арена Амазония" в Манаус. Този път се намеси друг опитен камерунски футболист - четирикратният носител на наградата „Африкански футболист на годината“ Самуел Ето'о.

В крайна сметка до по-сериозни сцени не се стигна.

След загубата Камерун изгуби шансове за по-нататъшно класиране в надпреварата. "Неукротимите лъвове" бяха напълно безпомощни на терена, а ранният гол и червеният картон на Алекс Сонг предрешиха изхода на мача още преди почивката.

Ако имате какво да кажете на тема "Мондиал 2014", може да го направите в новата игра на OFFNews! Направете видео коментар и го качете в OFFTube и може да спечелите Sony Xperia M и Sony Xperia Tablet Z.