Димитър Рангелов с гол при победа на Енерги

Васил Георгиев 25 февруари 2012 в 16:28 1388 0

Димитър Рангелов
Българският нападател Димитър Рангелов се разписа при победата на неговия Енерги (Котбус) с 2:0 над Ерцгебирге (Ауе) в мач от втора дивизия на Германия. Юношата на Славия оформи крайното 2:0 в 58-ата минута, когато реализира дузпа. Рангелов най-напред не успя да вкара, но реферът нареди наказателният удар да бъде изпълнен отново, като вторият опит на българина бе успешен. Преди това в 11-ата минута Денис Соренсен вкара за 1:0 за Енерги. Рангелов започна в титулярния състав, като бе на терена до 71-ата минута, когато бе заменен от Мариус Йоан Биласко заради контузия. В класирането Енерги е на 11-а позиция с 27 точки. Лидер е тимът на Асен Караславов Гойтер Фюрт. Отборът спечели мача си от кръга, надигравайки Бохум с 6:2. Българинът не се появи на терена.