Нищо хубаво не чака Лудогорец и във втория мач с Арсенал от групите на Шампионската лига във вторник, ако се съди по представянето на "артилеристите" срещу Съндърланд в 10-ия кръг на Премиър лийг.
Лондончани разгромиха съперника с 4:1 и излязоха временно начело в класирането с 23 точки.
Селекцията на Арсен Венгер поведе с гол на Алексис Санчес (19), след което пропусна няколко добри положения, като остана впечатлението, че лондончани бяха решили да спестят своите сили за гостуването в София.
Този план обаче се обърка в 65-ата минута, когато Джърмейн Дефоу изравни от дузпа. Това разгневи гостите, а на сцената излезе Оливие Жиру, който се появи като резерва и вкара два гола с първите си две докосвания в мача (71, 78).
Алексис Санчес (78) довърши "черните котки", които остават без победа в Премиър лийг от началото на сезона и заемат предпоследно място.
Първата среща между Арсенал и Лудогорец в Лондон завърши с внушителен успех с 6:0 за домакините.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец