Тази вечер в Монако бяха изтеглени жребиите за груповата фаза на Шампионска лига 2016, на които участва и българският "Лудогорец", след като се класира за участие на един от най-престижните клубни турнир по футбол на Стария континент.
Шансът отреди, че нашите момчета ще играят в група А с "Пари Сен Жермен", "Арсенал" и "Базел":
Първа група: "Пари Сен Жермен", "Арсенал", "Базел", "Лудогорец";
Втора група: "Бенфика", "Наполи", "Динамо" (Киев), "Бешикташ";
Трета група: "Барселона", "Манчестър Сити", "Борусия" (Мьонхенгладбах), "Селтик";
Четвърта група: "Байерн" (Мюнхен), "Атлетико" (Мадрид), ПСВ (Айндховен), "Ростов";
Пета група: ЦСКА (Москва), "Байер" (Леверкузен), "Тотнъм", "Монако";
Шеста група: "Реал Мадрид", "Борусия" (Дортмунд), "Спортинг" (Лисабон), "Легия" (Варшава);
Седма група: "Лестър", "Порто", "Брюж", ФК "Копенхаген";
Осма група: "Ювентус", "Севиля", "Олимпик" (Лион), "Динамо" (Загреб).

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
20057
3
25.08 2016 в 23:10
18144
2
25.08 2016 в 23:09
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск
Сградата на Нотариата да стане дом за млади таланти, предлага Иво Христов