И в сряда вечерта хиляди се събраха в центъра на София, за да поискат оставките на премиера Борисов, правителството и главния прокурор Гешев.
Протестът започна с масово хвърляне на каскети пред Съдебната палата и рула тоалетна хартия пред сградата на правителството.
В 21 ч. започна блокадата на седем ключови точки в центъра: Орлов мост; Халите; бул. "Витоша" и бул. "Патриарх Евтимий"; Паметникът на Васил Левски; Попа; площад "Македония"; "Дондуков" и "Раковска".
Вижте как изглеждаше протеста, сниман от репортерите на OFFNews.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел