Американският предприемач Илон Мъск е "назначил" нов главен изпълнителен директор на Туитър - на поста е назначено куче от породата шиба ину. Самият Мъск обяви това на страницата си в социалната мрежа.
The Twitter Board of Directors is ???? @elonmusk pic.twitter.com/ZALeah6zWg
— DogeDesigner (@cb_doge) February 15, 2023
"Новият главен изпълнителен директор на Туитър е страхотен. Много по-добър е от предишния!", написа Мъск под публикувана снимка на кучето в стола на главния изпълнителен директор на компанията.
Според него кучето, наречено Флоки, се справя чудесно с числата и има свой собствен стил на работа. Мъск изрази увереност, че домашният любимец е "идеален за поста".
По-рано милиардерът определи последните три месеца като изключително трудни. Той заяви, че е съчетавал спасяването на социалната мрежа от фалит с работа в другите си компании. Мъск заяви, че е доволен от данните на Twitter за броя на уникалните потребители на ден (DAU).
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3839
4
15.02 2023 в 17:15
3700
3
15.02 2023 в 15:16
1800
2
15.02 2023 в 14:47
3967
1
15.02 2023 в 11:25
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден