Бен Афлек беше обявен за шоумен на годината от "Ентъртеймънт уийкли", съобщо Контактмюзик.
Актьорът получи признанието за постижението си като изпълнител на главната роля във филма "Арго", както и като негов режиьор.
Лентата бе приета възторжено от критиката и е сред фаворитите за наградата "Оскар".
"Бен Афлек се нареди между Стивън Спилбърг и много други велики имена в киноиндустрията. Джордж Клуни писа за Афлек в "Ентъртеймънт уийкли" и го нарече режисьор от световна класа", казва Джес Кейгъл, главен редактор на изданието.
Джордж Клуни е продуцент на филма "Арго". По негово предложение Афлек се е наел да изпълни главната роля, както и да режисира лентата.
През 2011-а за Шоумен на годината беше обявен Даниъл Радклиф.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни