Българинът Денислав Коджабашев отпадна драматично на четвъртфиналите от турнира по тенис на маса на параолимпийските игри в Рио де Жанейро.
В изключително оспорвана среща, продължила час и половина, нашенецът отстъпи с на австриеца Кристиан Гардош с 2:3.
Коджабашев доминираше в първия гейм, съперникът му обаче го победи във втория, а в третия започна много силно, в четвъртия Гардош поведе с 3:0, но Коджабашев направи обрат и играта вървеше точка за точка.
В решителния пети гейм 23-годишният българин поведе с 4:1, но резултатът бе изравнен при 5:5.
Коджабашев спаси три мачбола, за да се стигне до 10:10. По време на играта той имаше две възможности да приключи срещата. Резултатът обаче е, че приключи турнира.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец