Рони О'Съливан не мисли за край на кариерата
Прогнозите на Йордан Божинов: Логиката подсказва победи на Селби и Хигинс
Бари Хоукинс се класира за полуфиналите в Крусибъл
25 април 2017 в 10:50 328 1
Марк Селби победи Шао Гудон с 13-6 фрейма и се класира за четвъртфиналите на Световното първенство по снукър в Шефилд. Третата сесия между двамата започна с комфортен аванс от 10-6 за световния шампион, който елиминара кит
24 април 2017 в 11:38 147 0
Марко Фу отново затвърди статута си на майстор на обратите, след като успя да измъкне равенство 8-8 фрейма след края на втората сесия срещу Нийл Робъртсън. Техният 1/8-финален двубой на Световното първенство по снукър в Ше
23 април 2017 в 14:15 548 0
Джон Хигинс победи Марк Алън с 13-9 фрейма на 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Двамата демонстрираха игра от най-висока класа. Шотландецът все пак успя да извоюва поб
21 април 2017 в 11:15 509 0
Световният шампион от 2005 г. Шон Мърфи направи най-впечатляващия удар от началото на световното първенство по снукър в шефийлдския театър Крусибъл, но изостава с 2:6 фрейма след първата сесия от звездния осминафинален с
19 април 2017 в 20:00 855 0
Рори Маклауд е на път да поднесе неочаквана сензация на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Поставеният под номер 54 в ранглистата състезател води с 9:7 след малко повече от 6 часа игра
19 април 2017 в 11:50 376 0
Лян Уенбо постигна трудна победа над Стюърт Карингтън с 10-7 фрейма и се класира за 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Въпреки лекото предимство на английският играч о
18 април 2017 в 12:04 615 0
Марко Фу сътвори сензационен обрат, след като победи Лука Бресел с 10-9 фрейма и се класира за 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Китаецът действа много агресивно в дву
17 април 2017 в 11:55 558 0
Лука Бресел е само на 3 фрейма от 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. Белгиецът дръпна със 7:2 фрейма на Марко Фу в първата им сесия вчера вечерта. Световният номер 30 се и
16 април 2017 в 10:00 1080 1
Защитаващият титлата си от миналата година Марк Селби направи летящ старт и победи Фъргъл О'Брайън с 10-2 фрейма в мач от първия кръг на Световното първенство по снукър, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл. В
12 април 2017 в 14:11 1118 0
Световното първенство по снукър ще се излъчва ексклузивно в ефира на Евроспорт от 15 април до 1 май. Там са събрани най-големите таланти в този велик спорт, сред които Рони О‘Съливан, Марк Селби и Джъд Тръмп. Евроспорт ще
11 април 2017 в 13:45 472 0
„Световното първенство по снукър ще се излъчва ексклузивно в ефира на Евроспорт от 15 април до 1 май и ще срещне най-големите таланти в този велик спорт,, сред които Рони О‘Съливан, Марк Селби и Джъд Тръмп. Евроспорт ще по
23 март 2017 в 21:00 868 0
Легендата на снукъра Рони О'Съливан разкри в блога си, че се възхищава на британската колоездачка Виктория Пендълтън. И тя като него е преминавала през тежки психологически сривове, но е успяла да ги преодолее и отново
13 март 2017 в 08:35 658 1
Джъд Тръмп записа велика вечер в снукъра. Асото спечели седма ранкинг титла в кариерата си след обрат от 2:5 до 10:8 срещу Марко Фу във финала на "Шампионат на играчите". Асото, както е известен победителят, имаше доста колеб
11 март 2017 в 12:54 749 0
Джъд Тръмп се класира на финала на ранкинг турнира "Шампионата на играчите" по снукър в Ландъдно, Уелс. Той победи в оспорван 1/2-финал с 6:4 фрейма Али Картър и стигна до пети спор за трофея в ранкинг турнир през сезона, кат
10 март 2017 в 18:06 1525 0
Легендата в снукъра Рони О'Съливан продължава с ексцентричния си протест срещу наказанията, които му налага световната федерация заради откровените интервюта. Ракетата направи шоу за журналистите и феновете след пор
09 март 2017 в 11:19 1002 3
Джъд Тръмп победи Рони О'Съливан с 5:3 фрейма и стигна до полуфиналите на първенството "Шампионата на играчите" в уелския град Ландъдно. Тръмп се наложи в началото и след два пробива с 86 и 113 точки поведе с 3:1. След два разм