Актьорът Кит Харингтън от хитовия сериал "Игра на тронове" надъха футболистите на Манчестър Юнайтед преди неделното дерби на Англия срещу Ливърпул, завършило 0:0.
Харингтън, който играе ролята на Джон Сноу, получи тематична фланелка на "червените дяволи" с надпис "Кралят на севера".
В официалния профил на Манчестър Юнайтед пък публикуваха снимка на мениджъра на Юнайтед Оле Гунал Солскяер и Харингтън с надпис "От единия крал на севера за другия".
Манчестър Юнайтед върви на пето място в Премиър лийг, а утре, 27 февруари, играе срещу Кристъл Палас.
Jon Snow, meet #MUFC!
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен