Американската гимнастичка Симон Байлс спечели 3-тото си злато на олимпиадата в Рио, като завърши с резултат 15.966 на прескок.
Тя е първата американка, която печели първото място в тази дисциплина.
„Доволна съм, че най-накрая спечелих злато на прескок. Много съм горда, че успях да подобря втория прескок, защото имах нужда да направя точно това“, каза Байлс.
"Страхотно е успехът ми да се оценява, но аз не съм следващия Юсейн Болт или Майкъл Фелпс. Аз съм първата Симон Байлс", заяви тя след спечелването на втория си медал.
Алекс Надур спечели бронзов медал за САЩ на кон с гривни. Той беше резерва за олимпиадата в Лондон през 2012 и не се състезава. Това е първия медал за САЩ в тази дисциплина от 32 години насам.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец