ЦСКА стъпи накриво в Русе: завърши 1:1 срещу Дунав

OFFNews 25 август 2019 в 19:58 1845 0

ЦСКА завърши наравно 1:1 в двубой срещу Дунав от седмия кръг на Ефбет Лига, игран на градския стадион в Русе.

"Червените" стартираха срещата ударно, но изпуснаха няколко добри шанса през първото полувреме, а домакините изненадващо стигнаха до гол при първата си опасност, който бе дело на Стефан Христов в 41-ата минута.

За "армейците" изравнителното попадение бе дело на дежурния голмайстор на тима Евандро, който бе точен в 68-ата минута.

Новото попълнение в редиците на столичани Мазику дебютира, като влезе на мястото на Тони Уот за последните 5 минути от редовното време.

След този мач ЦСКА е на 5-ото място в класирането с 12 точки, докато русенци са 11-и със 7 точки.

Дунав: Макенджиев, Инкоом, Исаевски, Николов, Милчев, Аясс (74 - Лазаров), Селеменев (67 - Димов), Колев, Щерев, Христов, Ахмедов

ЦСКА: Черниаускас, Жеферсон (70 - Kери), Занев, Турицов (62 - Соломон-Отабор), Албентоса, Бикел, Малинов, Евандро, Уот (85 - Maзику), Соу, Родригес