Отборът на ЦСКА се подсили с френския полузащитник Кристиян Жуниор Нзила-Гома, информира официалният сайт на клуба от Борисовата градина.
20-годишният халф през изминалия сезон беше част от младежката формация на италианския Наполи, като през пролетта наставникът Дженаро Гатузо оцени потенциала му и го покани да тренира с представителния тим.
На Апенините високият 191 см халф играеше като преотстъпен от швейцарския Киасо.
По същият начин ще бъде осъществено и идването му в България - под наем, а при добро негово представяне червените имат опция да откупят правата му. Жуниор Нзила днес премина успешно медицински прегледи и парафира своя личен контракт с клуба.
От събота той ще се включи към подготовката на отбора.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел