ЦСКА 1948 излезе трети в Първа лига

OFFNews 25 октомври 2020 в 15:58 3721 1

Снимка Официален сайт на ЦСКА 1948

Новакът в Първа лига ЦСКА 1948 разгроми с 5:1 Славия в двубой от десетия кръг, който се изигра на националния стадион "Васил Левски".

С този успех ЦСКА 1948 се изкачи на трето място в класирането, докато Славия остава на 13-та позиция до момента.
Резултатът беше открит от Мартин Камбуров в 33-ата минута, който се разписа с глава.

Осем минути по-късно удар на Димитър Рангелов срещна гредата на вратата на гостите, а в 43-ата минута Васил Шопов беше изпуснат от защитата на "белите", и отблизо реализира за 2:0.

Четири минути след почивката Емил Стоев върна за кратко интригата, като намали изоставането на Славия.

В 53-ата минута Мартин Камбуров отбеляза втория си гол в срещата от дузпа. Десет по-късно и Ангел Бастунов реализира във вратата на ветерана на вратата на Славия Георги Петков.

Девет минути преди края на редовното време отново Бастунов с глава оформи крайното 5:1.