Футболистите на Арда проведоха една тренировка, а след това по идея на треньора Стамен Белчев всички футболисти направиха кратък поход в близост до комплекс Катарино СПА в Разлог.
Походът завърши с барбекю, в което дейно участие взе капитанът Пламен Крумов, Иван Караджов и помощник треньорът Георги Каменов.
Всички те показаха, че освен майстори с топката са и майстори в кухнята. Целта на този импровизиран тиймбилдинг бе да се сплоти още повече колектива, а и малка почивка след тежките тренировки.

Въпросните занимания се провеждат в Разлог и Банско. Утре играчите подновяват тренировки, като е предвидена една за след обяд.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец